Şimdiyekadar kayak sürmeyi öğrenmemişseniz burası bunu yapmak için harika bir fırsat sunuyor.

Pamporovo kayak pistleri Farklı zorluk seviyeleri ile vardır. Yeşil - yeni başlayanlar için uygun. profesyoneller için bir meydan okuma - siyah profesyoneller için bir meydan okuma.Pistlerin toplam uzunluğu 37 km, kayak koşu pistlerine beraber 65km. Yeşil ve mavi - En çok acemi kayakçılar ve snowboard için yamaçlarında bulunmaktadır. kayak koşucuları için 30km pistler varır.Kros kayak pistleri Rodopların en güzel yerlerinden geçiyor ve Mugla koyünekadar varıyor. Tüm pistler Snejanka tepesinden (1926 metre) başlıyor.

Kayak alanı az ötesinde çare peyzaj çığ, keskin piklerin oluşumunu ve kaybı riskini izin vermez.

GECE KAYAK

“Stenata”pisti - ışıklı ve profesyonel kayakçıları ve snowboard için en cazip hizmetlerden biri için izin verir - gece kayak. Doğru koşullar altında, gece kayak 18:00 - 22:00 başlayıp Studenetz №2 Lift ile servis edilir.

SNOWBOARD

Pamporovo snowboard uygulamak için mükemmel koşullar sunmaktadır. Çare olayların bir numara her sezon düzenlenen Güneydoğu Avrupa, benzersiz bir 105 m halfpipe pist. Teleferik, çekici aletleri ve zorlu atlar Feng Park Pamporovo elverişli konumu tatil snowboard hayranları arasında büyük ve küçük çekmek.

SERBEST STİL

Dağlarda yamaçları Pamporovo arazi ve dağıtım özellikleri çekici ve serbest snowboard ve kayak uygulamak için uygundur. Nedeniyle burada –pist dışlar ında sürme yamaçları çeşitliliği ve uygun orman, için serbes stil ve güvenlik duygusunun keyfini birleştiriyor.

kızak arabası

Kayak doo (Kayak doo) veya Kar araci - Pamporovo Son birkaç yılda ABD ve Avrupa sporda popüler bir daha gelişmeye başladı. Bu spor resmi kayak alanı dışında birçok eğimli tepeler ve çayırları yapılabilir. Arkaşlarınızla da organize olup kızak arabalarına dolaşbilirsiniz.

husky boyunduruk ekibi

Pamporovo kayak pistlerinin Arctic Husky kızak köpekleri tatil en popüler yapan konumlardan biridir. Kar kızak yolculuğu Çoğunlukla bu cazip yürüyüş için son derece iyi Husky eğitimli zevk çocukları vardır isteyen, yaklaşık 20 dakika sürer.

YAZ EĞLENCESİ

Hava açık bir yıl burada 240 gün ortalama - Pamporovo da Bulgaristan'ın en güneşli yerlerden biridir. kış tatil yanı sıra Pamporovo yaz tatili için harika bir yerdir. Sıcak aylarda, serinlik ve huzur bulacaksınız. Yaz aylarında da eğlence için birçok fırsat vardır. Yakındaki Chepelare ve harikaChudnite mostove, Smolyan ve Smolyan Göller ve Rozhen Observatory Shiroka Luka, Stoykite'nin, Gela, Bachkovo ve Bachkovo manastır kale, Smilian ve yürüyüş parkurları Olası günlük geziler. mağaraların severler organize için tüm gün onların hobi adanmış.

Smolyan bölgesinde güzel mağara Uhlovitsa ve Devin bölgesinde – Yagodina, Şeytan Boğaz/Dyavolso Gurlo , ve Haramiiska - mağaralar bulunmaktadır. Chepelare ilçesinde Mağaracılık adanmış Balkan Yarımadası müze tek yer almaktadır. Smolyan kentinde en popüler planetariums biridir.