freestyle and freeride lessons, don't miss it.

Pamporovo Kayak Okulu MIRONE

Bize katılın!

Heyecanlı yeni başlayanlar için tecrübe ve dinamik gelişmekte olan gelişmiş ve geleneğin on yedi yıl, kayak okulu "MIRONE". Bizim yanımızda kayak, snowboard ekipman ve profesyonel eğitmenler mevcuttur. Çocuk veya yetişkin, yeni başlayanlar veya gelişmiş, bizim yüksek nitelikli eğitmenlerimiz kısa sürede becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir.

Biz 15 nitelikli kayak ve snowboard eğitmenleri İngilizce, Rusça, Yunanca ve Türkçe öğretmek için fırsat var. Onlar yeni bir şeyler öğrenmek için motive ve kış sporları keyifli bir atmosferde kaybolmanızı olabilir.

2 numaralı lift sayısında, veya restoran “FIS’in” yakınlarında, Pamporovo tatil zemin "Studenets’te" bizi bulabilirsiniz.

Bize katılın!

DAHA FAZLA GÖR

Bizde 600’den üzeri kayak ve snowboard ekipman setleri vardır!
Pamporovo kayak dolap MIRONE 

Emin hissetmek için, ekibimize güvenebilirsiniz. Bizim donamlarımız üç farklı dolaplarda mevcuttur. Dolaplarmızı Studetets Pamporovo zeminin yanında bulabilirsiniz.

Dolaplarmızda 600’den üzeri ski ve snowboard setleri şü markalar’dan dır HEAD, DYNASTAR ve K2. Modeller her sezon düzenli olarak güncellenir ve hizmet verilir. Biz kış sporları alanındaki tüm yenilikçi gelişmeleri takip ederiz.

Ekipman günlük korunur - ayakkabı kurutulmuş, dezenfekte olur ve kayak, snowboard bizim hizmetler tarafından tamir edilir.


 

DAHA FAZLA GÖR